Sākums Vēro dzīvnieku barošanu!

Vēro dzīvnieku barošanu!

Sākoties vasarai, atgriežas arī dzīvnieku barošanas demonstrācijas – līdz augusta beigām apmeklētāji ik dienu dažādos laikos varēs vērot, kā tiek pabaroti dzīvnieki.

Barošanas grafiks:

Sākoties lielākai vasaras svelmei, daudzi apmeklētāji brīnās – kāpēc dzīvnieki, pat ekvatora tuvumā dzīvojošie, vairs nav redzami? Izrādās, ka pat Āfrikas un Austrālijas iemītniekiem karstums neiet pie sirds – daudzi no dzīvniekiem svelmi pārlaiž ēnā vai telpās un ir mazāk aktīvi, bet savas gaitas atkal uzsāk vien pievakarē. Dzīvnieku barošana ļauj nodrošināt, ka pat karstajās dienās ir kāds brīdis, kad apmeklētāji var redzēt dzīvniekus “darbībā”.

Atcerieties, ka gan demonstrāciju laikā, gan ārpus tā dzīvniekus Rīgas Zooloģiskajā dārzā barot drīkst tikai darbinieki! Kopēji ik dienu rūpējas par saviem iemītniekiem, sagādājot tiem sabalansētas barības porcijas. Savukārt nekontrolēta barošana ar dažādiem produktiem – vienalga, piemērotiem vai nepiemērotiem – izjauc uzņemto barības vielu līdzsvaru un rada dzīvniekiem veselības problēmas. Esiet draugi un priecājieties par mūsu dzīvniekiem, bet to barošanu atstājiet zoodārza darbinieku ziņā!

Aicinām ņemt vērā, ka nelabvēlīgu laikapstākļu gadījumā demonstrācijas var tikt atceltas.

Pieteikties jaunumiem

Mūsu atbalstītāji un sadarbības partneri