Sākums Lauvu mājas tiešraide

Lauvu mājas tiešraide

Vēro lauvu ikdienu tiešraides kamerās! Video novērošanas sistēmas izveidošanu atbalsta Latvijas Vides aizsardzības fonds.

Rīgas Zoodārza Youtube kontā regulāri ievietojam sižetus ar interesantākajiem novērojumiem, ko esam saskatījuši šajās kamerās. Klāt arī pievienojam skaidrojumus, kas ir redzams un kāda tai vai citai darbībai ir nozīme lauvu dzīvē. Novērošanas kameras arī ieraksta skaņu, tādēļ arī nereti iespējams sadzirdēt interesantus trokšņus. Šos video ar komentāriem arī centīsimies izvietot šajā sadaļā. Ja tiešraides laikā esat saskatījuši vai saklausījuši kaut ko interesantu un vēlaties to redzēt plašāk ar mūsu skaidrojumu, tad rakstiet epasta vēstuli, norādot aptuveno redzētā laiku un izklāstot lietas būtību. Saziņai: rigazoo@rigazoo.lv

Skatāmies, baudām un iepazīstam zvēru karaļa Kali un viņa ģimenes mammas Cvangas un jaunuļu Teikas un Vara ikdienu!

Par tiešraidi

Lauvu mājā izvietotas 4 novērošanas kameras – divas iekštelpās un divas āra ekspozīcijā. Tiešraidē secīgi ar noteiktu intervālu mainās raidošā kamera,tādejādi ļaujot īsā laikā redzēt, kas notiek visā mājā kopumā. Katru dienu no plkst. 14.00-16.00 rāda tikai āra kameras, jo šajā brīdī notiek iekštelpu uzkopšana. (Cienām savus darbiniekus, ļaujot tiem mierīgi un netraucēti strādāt!). Tiešraides sistēmas izveidi atbalsta Latvijas Vides aizsardzības fonds.

Pieteikties jaunumiem

Mūsu atbalstītāji un sadarbības partneri