Sākums Iekšējās kārtības noteikumi

Iekšējās kārtības noteikumi

Cienījamie apmeklētāji!

Lai Zoodārza apmeklējums būtu patīkamām emocijām piepildīts, aicinām ievērot iekšējās kārtības noteikumus!

  1. Nebrauc ar velosipēdu, skrejriteni, dipdap riteni, skrituļslidām, skrituļdēli, žiroskūteri pa zoodārzu! Cieni citus apmeklētājus! Dzīvnieki baidās no šo rīku radītā trokšņa! Dārza reljefs ir paugurains, tādēļ iespējamas traumas pašam un citiem apmeklētājiem!
  2. Zoodārza dzīvnieku maltīte ir sabalansēta! Saņemot liekus kārumus, dzīvnieki sāk slimot! Tādēļ esi draugs – nebaro!
  3. Suni un citus mājdzīvniekus atstāj mājās! Tie var izbiedēt (un arī inficēt) mūsu iemītniekus! Tas attiecināms arī uz klēpju sunīšiem.
  4. Ievēro robežu! Aiz nožogojuma sākas dzīvnieka teritorija! To saimnieks aizstāvēs no visas sirds.
  5. Cukurvati apēd ārpus zoodārza! Tā līp un smērē gan pašus, gan ekspozīciju stiklus, gan arī citus apmeklētājus. Cienīsim viens otru!
  6. Dzīvniekiem pieskarties, arī tos glaudīt, nedrīkst! Svešus pieskārienus dzīvnieks var iztulkot kā iespējamu uzbrukumu.
  7. Baudi apstādījumu skaistumu ar acīm! Lūdzu nebradā un neplūc! Citi apmeklētāji arī vēlas priecāties par sakoptiem apstādījumiem.
  8. Jo klusāks būsi, jo vairāk redzēsi un dzirdēsi! Klauvēšana un kliegšana nepalīdz! Šādos gadījumos dzīvnieks visbiežāk noslēpjas…
  9. Nelieto dronu Zoodārzā! Dzīvnieki baidās no šiem lielajiem dūcošajiem “dunduriem”. Nelieto tos zoodārzā, bet vēro mūsu iemītniekus ar savām acīm!
  10. Jūsu Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza apmeklējuma laikā var notikt  foto un video fiksācija. Iegūtie  materiāli var tikt izmantoti SIA ”Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs” publicitātes nolūkiem.

Pieteikties jaunumiem

Mūsu atbalstītāji un sadarbības partneri