Sākums Ceļveži

Ceļveži

Visu vasaru ik dienu no 10.30 līdz 17.00 aicinām vērot dzīvnieku barošanas demonstrācijas!

Klikšķini uz attēla, lai atvērtu karti!

Atcerieties, ka gan demonstrāciju laikā, gan ārpus tā dzīvniekus Rīgas Zooloģiskajā dārzā barot drīkst tikai darbinieki!

Esam sastādījuši īpašu pavasara sezonas karti, kas tavu pastaigu var pārvērst aizraujošā ekspedīcijā. Seko norādēm un meklē atbildes uz jautājumiem – tas palīdzēs tev atklāt ko, iespējams, iepriekš nezināmu un pārsteidzošu par Rīga ZOO iemītniekiem.

Klikšķini uz attēla, lai atvērtu karti!

“Latvijas dzīvnieki zoodārzā” sniegs iespēju iepazīt Latvijas mežos, zālājos un ūdeņos mītošos dzīvniekus – gan Baltijas jūras zīdītāju pelēko roni, gan “Latvijas papagaili” zaļo vārnu, gan neparasto Latvijas zilo govi un daudzus citus dzīvniekus.

Klikšķini uz attēla, lai redzētu maršrutu!

Kādus putnus vari saskatīt zoodārzā savvaļā?

FOTO orientēšanās spēle lieliem un maziem!

Apskati zoodārzu, dodoties pa FOTO spēles maršrutu!

1912. gada 14. oktobrī dibinātajam Rīgas Zooloģiskajam dārzam plānu izveidoja Pilsētas dārzu direktors Georgs Kūfalts. Plānojums daļēji saglabājies līdz mūsdienām, zoodārza teritorijā veidojot ornamentālu līkloču rakstu.

Izdrukā vai lieto mobilajā ierīcē FOTO orientēšanās spēli un padari savu pastaigu pa zoodārzu aizraujošāku. Sameklē 15 objektus, kuru aptuvenā atrašanās vieta ir norādīta kartē. Katram ciparam pieraksti atbilstošā attēla burtu, lai uzzinātu kādu faktu par zoodārzu.

Foto orientēšanās uzdevums

Pieteikties jaunumiem

Mūsu atbalstītāji un sadarbības partneri