Sākums Notikumi Tirdzniecības vietu nomas tiesību izsole

Tirdzniecības vietu nomas tiesību izsole

Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs rīko ikgadējo vasaras tirdzniecības vietu nomas tiesību izsoli. Potenciālos vietu nomniekus aicinām pieteikties līdz 2023. gada 14. aprīlim.

Rīgas Zoodārzs ir viena no īpašākajām pastaigu vietām Latvijā, un ikkatrs tirgotājs tai spēj piešķirt savu pievienoto vērtību. Piedāvā aukstu limonādi svelmainā dienā, gardu maltīti, kas sniegs enerģiju turpmākajiem piedzīvojumiem, un smaidu, kas spēs uzlabot dienu gan mazajiem, gan lielajiem zoodārza apmeklētājiem.

Tuvojoties vasaras sezonai, Rīgas Zoodārzs rīko nomas vietu izsoli, kurā uzņēmēji var pieteikties 12 dažādām tirdzniecības vietām. Divas karsto dzērienu tirdzniecības vietas izsolītas uz 12 mēnešiem, savukārt pārējās desmit vietas – uz sešiem, ar iespējām pagarināt līgumu līdz maksimums vēl sešiem mēnešiem. Pieteikumi un dokumentācija dalībai izsolē jāiesniedz līdz 2023. gada 14. aprīlim. Izsole notiks 2023. gada 19. aprīlī plkst. 11.00 Rīgā, Meža prospektā 1, SIA „Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs” teritorijā — Akvāriju zālē. Izsoles organizētāja kontaktpersona – Kristīne Freiberga, tālrunis: 28674277, e-pasts: rigazoo@rigazoo.lv.

Aicinām pievienoties zoodārza pulkam un kļūt par labo sajūtu radītājiem! Nomniekiem garantējam ne vien unikālu darba vidi, bet arī ievērojamu apmeklētāju plūsmu – pērn zoodārzā gada laikā uzņēmām 390 000 viesus. Tirdzniecības vietās strādājošie kļūst par daļu no zoodārza saimes – ikdienā vērojot dzīvniekus un izzinot to paradumus, un piekodinot, ka tirgotie produkti domāti tikai cilvēkiem, jo par pilnvērtīgu dzīvnieku uzturu jau parūpējušies to kopēji.

Ar nomas vietu izsoles dokumentāciju var iepazīties šeit.

Pieteikties jaunumiem

Mūsu atbalstītāji un sadarbības partneri