Sākums Notikumi Otro reizi norisināsies “Vakariņas ar sikspārni”

Otro reizi norisināsies “Vakariņas ar sikspārni”

Sikspārņi ir lidojošas peles! Sikspārņi dzer asinis! Sikspārņi ir akli! Bet vai tiešām? To noskaidro Rīgas Zooloģiskā dārza pasākumā “Vakariņas ar sikspārni”. Tikai 16. un 17. augusta vakarā ienāc zoodārzā lētāk, pastaigājies ilgāk un noskaidro visu, ko jebkad esi vēlējies zināt par sikspārņiem!

Aktivitāšu takas uzdevumi palīdzēs noskaidrot aizraujošus faktus par sikspārņu daudzveidību, dzīvesveidu un ēdienkarti. Pētīsim arī kukaiņus – Latvijas sikspārņu barību. Īpaši azartiskajiem piedāvāsim arī ceļa lapu, kurā pildīt uzdevumus un sakrāt zīmodziņus, lai saņemtu Rīga ZOO fanu aproci.

Nenokavē vienīgo izdevību izstaigāt zooloģisko dārzu vasaras vakarā, izbaudot īpašo gaisotni, kas valda tikai pie mums! Līdz 21.30 darbosies arī iekštelpu ekspozīcijas – Tropu māja, Terārijs, Flamingu māja un Latvijas rāpuļu un abinieku māja. Aicinām paņemt līdzi savas uzkodas, lai pēc pastaigas ieturētu maltīti zālienā. Sveces, pikniks, varbūt arī gaudojoši šakāļi – tas viss un vēl vairāk Rīgas Nacionālajā zooloģiskajā dārzā tikai 16. un 17. augustā!

Ieejas biļešu cenas no plkst. 18:00: 8 eiro pieaugušajam, 5 eiro bērnam.

Svarīgi – sliktu laikapstākļu gadījumā pasākums tiks pārcelts uz 23. un 24. augustu, tāpēc lūdzam sekot līdzi informācijai Rīgas Zoodārza mājaslapā vai sociālajos tīklos!

Pasākums tiek rīkots Kohēzijas fonda projekta Nr. 5.4.2.2/17/I/002 “Valsts vides monitoringa programmu un kontroles sistēmas attīstība un sabiedrības līdzdalības veicināšana, pilnveidojot nacionālas nozīmes vides informācijas un izglītības centru infrastruktūru” ietvaros.

Pieteikties jaunumiem

Mūsu atbalstītāji un sadarbības partneri