Sākums Notikumi Dzīvnieku dienas 2023

Dzīvnieku dienas 2023

14. un 15. oktobrī notiks “Dzīvnieku dienas” – nedēļas nogale, kurā apmeklētāji ar dzīvnieka nosaukumu vārdā vai uzvārdā Rīgas zoodārzu un filiāli “Cīruļi” var apmeklēt ar 50% atlaidi. Turklāt šī ir viena no akcijām, kurā atlaides summējas – ja dzīvnieku nosaukumi ir gan tavā vārdā, gan uzvārdā, zoodārzā iekļūsi bez maksas!

Kā ik gadu, “Dzīvnieku dienas” notiek nedēļas nogalē ap Rīgas Zoodārza dzimšanas dienu. 14. oktobrī mums aprit 111 gadi, un šoreiz dzimšanas dienas dāvanas saņems arī zoodārza svinību viesi! Gan sestdien, gan svētdien pirmie 50 ciemiņi saņems īpašu dāvanu ar Rīga ZOO jaunās vizuālās identitātes elementiem.

Tradicionāli šis pasākums izvērties arī kā vārdos un uzvārdos visbiežāk pārstāvēto dzīvnieku sacensības. Jau divus gadus pēc kārtas visvairāk pārstāvētā dzīvnieka titulu ieguvuši Baloži, bet iepriekš aktīvākie bijuši arī Lāči, Vilki, Gaiļi, Brieži un Gulbji. Ik gadu šo iespēju izmanto aptuveni 1000 cilvēku, tāpēc nāc, lai pirmo vai kārtējo reizi vārdā vai uzvārdā atrodamo dzīvnieku pārstāvētu godam!

“Dzīvnieku dienas” būs pēdējās šosezon, kad zoodārzs strādās pēc vasaras laika – no 10.00 līdz 19.00, ieeja – līdz 18.00. Tāpat šī būs pēdējā iespēja šogad aplūkot Latvijas abiniekus un rāpuļus pirms tie sāk došanos ziemas miegā. Gaisam kļūstot arvien vēsākam, arī citi dzīvnieki – tostarp kapibaras, papagaiļi un dzērves – pārcelsies uz siltām telpām, kurās nebūs redzami zoodārza visiem.

Atlaides iegūšanai nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu. Ja dzīvnieka nosaukums nav latviešu valodā, tad jāspēj pierādīt tulkojuma saistība ar dzīvnieka nosaukumu, uzrādot (nofotografējot vai nokopējot) atbilstošo vārdnīcas lapu vai ierakstu uzticamā interneta resursā!

Summējas tikai “Dzīvnieku dienu” atlaides – tās nevar izmantot reizē ar grupas vai Rīdzinieka kartes atlaidi.

Pieteikties jaunumiem

Mūsu atbalstītāji un sadarbības partneri