Sākums Notikumi Daudzbērnu ģimeņu diena

Daudzbērnu ģimeņu diena

Sadarbībā ar Daudzbērnu ģimeņu apvienību, Rīgas Zoodārzā notiks Daudzbērnu ģimeņu diena. Uz galvenās skatuves ar dziesmām priecēs vokālā grupa “Karameles”, turklāt savas zināšanas par mūziku apmeklētāji varēs pierādīt, piedaloties dziesmu bingo-loto. Klausoties putnu dziesmas, kas piepilda zoodārza teritoriju, esi īpaši vērīgs, jo tās pēcāk iepazīsim kopā ar folkloristi Baibu Ērgli. Kā īstos svētkos pienākas, apmeklētāji varēs baudīt leļlu teātra iestudējumu “Ielāps” un izrādi lieliem un maziem “Sunītis un Kaķīte”.

Iepazīsti zoodārzā mītošos dzīvniekus un piedalies dažādos piedzīvojumos! Orientējies zoodārza teritorijā un pildi uzdevumus, uzzini, kā no papīra izlocīt dažādus zvērus un piedalies galda spēļu darbnīcā! Veselības ministrijas organizētajā “Bērnam droša māja” darbnīcā no speciālistiem uzzini par dažādiem riskiem mājās un to novēršanu. Savukārt par pareizu rīcību dabā varēs uzzināt, dodoties izlūkgājienos ar Cūkmenu. Lai piedzīvojums kļūtu neaizmirstams, dienu iemūžināt fotogrāfijā varēs foto stūrīti, kur rosīsies pingvīns.

Pasākumā piedalīsies arī Jānis Lange, Rīgas pilsētas izpilddirektors, Centrālās administrācijas vadītājs, un Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza valdes priekšsēdētājs Jānis Rudzītis. “Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza kolektīva vārdā izsaku gandarījumu, ka šī gada Latvijas daudzbērnu ģimeņu ikgadējais pasākums norisinās pie mums. It kā ir pašsaprotams, ka ģimenes ar bērniem ir katra zooloģiskā dārza viena būtiskākajām apmeklētāju grupām. Aicinu visus mūsu viesus izbaudīt gan svētku programmas īpašos pasākumus, kaut nedaudz atpūsties no ikdienas rūpēm un veidot ģimenes kopā būšanas tradīcijas, kuru ietvaros zoodārza apmeklējums kļūtu par neatņemamu sastāvdaļu,” pauž Jānis Rudzītis.

Pasākumu aicinām apmeklēt ikvienu, taču daudzbērnu ģimenēm, uzrādot Goda ģimenes karti, 1. maijā ir īpaša cena – ģimenes apmeklējums izmaksās vien 13 eur.

Pieteikties jaunumiem

Mūsu atbalstītāji un sadarbības partneri