Zoo Skola

 

 

Zoo Skolas mērķis:

iedvesmot un aizraut, radīt interesi un iespēju izzināt,

lai saudzētu dabas vērtības!

Aicinām mācīties zooloģiskajā dārzā - netradicionālā, emocionālā un atklājumiem bagātā mācību vidē. Katru gadu vairāk nekā 5000 zinātkāri interesenti piedalās ekskursijās, mācību nodarbībās un semināros. Savukārt pasākumos ikviens apmeklētājs ir gaidīts pētnieciskajās darbnīcās, lai izzinātu dabas stāstus un norises.

 

Zoo Skolas izglītības programma piedāvā vairāk nekā 20 dažādu tēmu ekskursijas un mācību nodarbības:

  • Ekskursijas ietver pastaigu, sarunu un dzīvnieku apskati atbilstoši tematam. Pastaigas laikā negaidīta ielūkošanās gida somā var sagādāt atklājuma prieku un rosināt vēlmi izzināt vēl un vēl..

  • Mācību nodarbības skolēnu un pirmskolas bērnu grupām izstrādātas, ievērojot valsts standartus un mācību programmas dabaszinībās, bioloģijā un ģeogrāfijā. Nodarbības veidotas, ievērojot 3 mācību fāžu - ierosināšana, apjēgšana un refleksija - secīgu realizāciju. Mācību nodarbības notiek darba dienās no septembra vidus līdz maija beigām.

  • Nodarbība sastāv no divām daļām. Viena daļa notiek mācību klasē, kur tiek izspēlētas dažādas izzinošās spēles. Otra daļa notiek zoodārza teritorijā, kur iegūtās zināšanas tiek pielietotas pastaigas laikā. 

Ekskursija “Dzīvnieki Latvijas dabā un kultūrā” izveidota, lai saturiski atbalstītu Latvijas valsts simtgades programmas iniciatīvu “Latvijas skolas soma”.

Ekskursiju "Profesiju daudzveidība zoodārzā" piedāvājam Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" ietvaros, karjeras attīstības atbalsta pasākumi - dalībniekiem.

​Zoo Skolas izglītības programmas ekskursijas un nodarbības piedāvājam Eiropas Sociālā fonda projekta "Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai" 8.3.2.2/16/1/001 ietvaros. Aktivitāte: STEM un vides joma - dalībniekiem. 

 

Ekskursijas un nodarbības notiek latviešu valodā.

Piesakies: tālr. 22003212, e-pasts: zooskola@rigazoo.lv

​Atceries izvēlēties laika apstākļiem piemērotu apģērbu un ērtus apavus!

 

 

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas Nacionālais Zooloģiskais dārzs, elektroniskā pasta adrese: info@rigazoo.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit