Vakances

Ja Tu vēlies pievienoties mūsu kolektīvam un Tev ir atbilstoša izglītība, sūti savu CV un motivācijas vēstuli SIA „Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs” uz e-pastu anita.suija@rigazoo.lv! Ja radīsies vakance, kas atbildīs Tavai izglītībai, aicināsim uz sarunu klātienē. Uzņēmumā nodrošinām sociālās garantijas, pēc pārbaudes laika arī veselības apdrošināšanu.

 

SIA “Rīgas Nacionālais Zooloģiskais dārzs” (RNZD) izsludina konkursu uz izpilddirektora amata vietu

(kods pēc profesiju klasifikatora  112001)

Galvenie pienākumi:

1.Atbilstoši valdes pieņemtajiem lēmumiem, RNZD darbības stratēģijai un apstiprinātajam budžetam, noteikt veicamos uzdevumus un  darbības mērķu sasniegšanai, plānot, uzraudzīt un koordinēt uzņēmuma darbu kopumā atbilstoši RNZD darbības specifikai.

2. Plāno un iesniedz valdei priekšlikumus uzņēmuma darbības stratēģijai,  ilgtermiņa mērķiem un aprēķinu par nepieciešamajiem resursiem to sasniegšanai. Balstoties uz finanšu analīzes rezultātiem, sniedz priekšlikumus par uzņēmuma īstermiņa/ ilgtermiņa mērķu korekcijām.

3.Organizē, sekmē un attīsta uzņēmuma pakalpojumu sniegšanu. Izstrādā mārketinga pasākumus, kontrolē un uzrauga tos. Sniedz priekšlikumus par jaunu pakalpojumu sniegšanu uzņēmumā.

Nepieciešamās prasmes:

1.         Nepieciešama augstākā izglītība , vēlams  ar ekonomiku saistītā jomā. 

2.         Pieredze uzņēmuma vadībā/saimnieciskās darbības jautājumu risināšanā vismaz 5 gadi;

3.         Jāpārzina darbā lietojamās biroja tehnikas darbības principi un lietošanas noteikumi;

4.         Teicamas latviešu valodas zināšanas.  Vēlamas vismaz divu svešvalodu zināšanas.

Alga no 2100.00 līdz 2600.00 EUR mēnesī.

Darba laiks: normālais darba laiks, 40 stundas nedēļā;

Pielikumā: Amata apraksts un konkursa nolikums.  

Pieteikumus pieņem līdz 12.03.2020. (ieskaitot)  saskaņā ar konkursa nolikumu.

Izpilddirektora amata apraksts

Konkursa nolikums

1. pielikums

2. pielikums

 

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas Nacionālais Zooloģiskais dārzs, elektroniskā pasta adrese: info@rigazoo.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit