Rīgas Zoodārzam DZIMŠANAS DIENA
2021.10.14.

Dārgie zoodārza kolēģi un draugi,

Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza vārdā gribu Jūs apsveikt nu jau ar 109 dzimšanas dienu. No mums neatkarīgu apstākļu dēļ, šī gada svinības nevaram īstenot tādā veidā un apmērā kā vēlētos. Visi mēs zinām pašreizējo situāciju Latvijā šobrīd 2021. gada 14. oktobrī. Tanī pat laikā aicinām Jūs visus saglabāt pozitīvismu un atcerēties to, ka Rīgas Zoodārzs vairākas no savām iepriekšējām dzimšanas dienām ir sagaidījis vēl skarbākos apstākļos. Ļoti vēlējāmies šodien visus kolēģus sveikt klātienē, baudīt svētku cienastu, kopīgi fotografēties, klātienē atcerēties dažādus pagātnes mirkļus. Tāpat mums bija sagatavoti vairāki interesanti piedāvājumi apmeklētājiem, kas iesaistītos atrakcijās, konkursos un citās klātienes aktivitātēs. Diemžēl… , bet tas nemainīs galveno – valdes un visu mūsu pārliecību, ka zoodārzs bija, ir un būs vieta pozitīvām emocijām gan darbiniekiem, gan apmeklētājiem.

Esam pārliecināti, ka šis laika periods, kurš agrāk vai vēlāk beigsies, padarīs stiprākus mūs visus, gan mūsu lielisko kolektīvu, gan smaidīgos visu paaudžu viesus.

Pašreiz Rīgas Zoodārzs ir būtiskas izvēles priekšā par to kādam tam turpmāk būt, kas būs tā galvenās vērtības, saturs un kādas būs tā ambīcijas. Mēs darīsim visu, lai mēs augtu kā rīcībspējīgs kolektīvs, lai Zoodārzs kļūtu par Rīgas vienu no galvenajām vizītkartēm, lai tas būtu spilgta rota tūrisma piedāvājumā un pats būtiskākais profesionālais izaicinājums - lai mūsu dzīvnieku kolekcijas veidošana un darbība zinātnes jomā būtu labākās prakses paraugs visiem Zoodārziem, vismaz Eiropā noteikti. Vai to var izdarīt? Jā var, pat nosacīti viegli, ir jāizdara tikai viens – katram no mums jāveic savs darbs pēc labākās sirdsapziņas. Mūs priekšā gaida grūti daži tuvākie mēneši, mūs priekšā gaida aizraujoša darba nākamie 10 gadi. Tikai no mums pašiem ir atkarīgs vai sagaidot 110. dzimšanas dienu, Rīgas Zoodārzs būs tāds kādu vēlas tā kolektīvs un apmeklētāji.

Sveicam vēlreiz mūs visus!

Turamies, strādājam, rodam spēku un mīlestību no saviem tuvākajiem!

SIA “Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs” vadība

Jānis Rudzītis

Anete Bilzēna

< Atpakaļ

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas Nacionālais Zooloģiskais dārzs, elektroniskā pasta adrese: info@rigazoo.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit