Piesaista finansējumu Rīgas Zoodārza Amūras tīģeru labturībai
2022.07.05.

Šogad Rīgas Zooloģiskais dārzs, īstenojot atbalstītāju un sadarbības partneru projektu dzīvnieku labturības un aizsardzības jomā, kā jaunumu piedāvā iespēju komersantiem kļūt par Rīgas ZOO dzīvojošā Amūras tīģeru pāra – Augusta un Taigas – patronu un atklāt tīģera iespējas” pašam uzņēmējam! Projekta mērķis ir iegūt papildu līdzekļus Rīgas zoodārza lielo kaķu labturības un aizsardzības uzdevumu izpildei, konkrēti Amūras tīģeru sugas aizsardzībai.

Izsoles rezultātā sadarbības partnera tiesības ir ieguvis nebanku kreditēšanas uzņēmums SMScredit.lv”, kurš jau vairāk kā 10 gadus regulāri realizē dažādus dzīvnieku atbalsta pasākumus. Projekta ietvaros piesaistītā finansējuma apjoms ir 20 570.00 euro, kas tuvākā gada garumā tiks novirzīti dažāda veida sadarbības aktivitātēm, kuru mērķis ir nodrošināt Amūras tīģeru aizsardzību, iepazīstināt ar šīs sugas unikālajām īpatnībām un pilnveidot Rīgas Zoodārzā dzīvojošā tīģeru pāra dzīvesvietu.

Plašāk par tīģeriem lasāms šeit!

“Projekta Tīģera iespējas uzņēmējam” ietvaros SMScredit.lv”, kā dzīvnieku labturības un aizsardzības patronam, ir dota unikālā iespēja palīdzēt nodrošināt nākotni pasaules krāšņākajām radībām,” skaidro Rīgas Zooloģiskā dārza valdes locekle Anete Bilzēna.

Ar Rīgas Zoodārzu mūs vieno ilggadēja sadarbība un tieksme pilnveidot un bagātināt tā iemītnieku labturības apstākļus. Agrāk mēs esam atbalstījuši kamieļu mītnes atjaunošanu un surikatu ekspozīcijas rekonstrukciju Rīgas Zooloģiskajā dārzā. Kopš 2016. gada SMScredit.lv” ikgadēji organizē "Lielo rudens talku” dzīvnieku patversmē Ulubele, kuras laikā ar vairākiem simtiem brīvprātīgo sakopjam patversmes teritoriju, remontējam voljērus un pilnveidojam patversmes infrastruktūru. Esam strādājuši arī ar citām bezpeļņas organizācijām, kas palīdz dzīvniekiem  -  Slokas dzīvnieku patversmes iemītniekiem tika ziedotas maltītes, Tukuma patversmes kaķiem tika uzbūvēta jauna apsildāmā māja, bet kopā ar nodibinājumu "Dzivniekupolicija.lv” tika organizēta suņu čipēšanas kampaņa. Domāju, ka SMScredit.lv” var droši nosaukt par dzīvnieku lielāko draugu un patronu. Tāpēc projekts Tīģera iespējas uzņēmējam” ir domāts tieši mums,” uzsver AS 4finance” Latvija izpilddirektors Gvido Endlers.

Projekta ietvaros piesaistītais finansējums - 20 570.00 euro - tiks novirzīts Rīgas Zoodārza Amūras tīģeru aploka ūdenskrituma renovācijai un citām tīģeru pāra uzturēšanas apstākļu uzlabošanas aktivitātēm, padarot viņu dzīvesvietu Rīgas Nacionālajā Zooloģiskajā dārzā arvien labāku, tostarp vides bagātināšanas elementu jomā.

< Atpakaļ

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas Nacionālais Zooloģiskais dārzs, elektroniskā pasta adrese: info@rigazoo.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit