Iepirkumi - Par iepirkumiem no 2019. gada 1. janvāra

Informācija par iepirkumu

Iepirkuma identifikācijas numurs:
Iepirkuma priekšmets: Par iepirkumiem no 2019. gada 1. janvāra
Paredzētā līgumcena:
Publicēšanas datums: 2019.01.04.
Piedāvājuma iesniegšanas datums:
Papildus informācija:

SIA “Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs” iepirkumi un iepirkuma procedūras, kas uzsāktas, sākot ar 2019. gada 1. janvāri, tiek veiktas Elektroniskajā iepirkumu sistēmā www.eis.gov.lv (turpmāk – EIS).

EIS ietvaros pircēja profilu saturiski veido visi attiecīgā pasūtītāja sistēmā veidotie iepirkumi, iepirkuma procedūras un iepirkumu plāna ieraksti. Attiecīgi visa informācija un iepirkuma dokumentācija, kas saskaņā ar likumu publicējama pircēja profilā (nolikums, papildu informācija, ziņojums, noslēgtie līgumi un to grozījumi) būs pieejama vienuviet – EIS.

Saskaņā ar Publisko iepirkumu likuma (turpmāk – PIL) Pārejas noteikumu 3. punktu - elektroniska pieteikumu un piedāvājumu iesniegšana attiecībā uz PIL 9. un 10. panta iepirkumiem, tiks uzsākta no 2020. gada 1. jūlija.

Informācija pieejama https://www.iub.gov.lv/lv.

 

Organizatoriskas informācijas saņemšanai par iepirkumu un iepirkumu procedūru norisi aicinām rakstīt uz e-pastu: info@rigazoo.lv

 

Pievienotie faili:

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas Nacionālais Zooloģiskais dārzs, elektroniskā pasta adrese: info@rigazoo.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit