Ziedo ziemeļbriedim Elmo

Uzmini, cik sver ziemeļbrieža Elmo ragi un dāvanā saņem Zoodārza gada abonementu!

29. decembris – šodien Rīgas Zoodārzā pie Ziemeļbriežu aploka tika svērti Latvijas galvenā ziemeļbrieža Elmo ragi, kurus tas nometa jau 7. decembrī. Šī gada galvas rota ir krāšņāka nekā pērnā, jo tajā saskaitījām 33 žuburus (pērn 32), taču ragu svars bija nedaudz mazāks nekā pērn – 6,45 kg. Līdz ar to par prognožu konkursa uzvarētāju pasludinām Jāni Pivaru, kurš minēja visprecīzāko skaitli 6,85 kg. Uzvarētājs balvā saņems ziemeļbrieža Elmo 2022. gada galvas rotu un Gada abonementu zoodārza un filiāles “Cīruļi” apmeklējumam 2023. gadā. Pateicamies visiem par piedalīšanos un aicinām Jāni sazināties ar zoodārzu: info@rigazoo.lv.

Taču iespēja uzsaukt ziemeļbriežu saimei ķērpju vakariņas turpinās. Un arī dienas labdara vārds arī turpmāk tiks izvietots uz plāksnes pie dzīvnieku aploka. Atgādinām, ka ziemeļbrieži līdz 8. janvārim vakariņas bauda plkst. 18.45, jo turpinās Ziemas naktis zoodārzā. Pēc tam mielošanās ar ķērpjiem notiks agrāk.

Ziedo 20,00 €, prognozē Elmo ragu svaru un sagādā ziemeļbriežiem ķērpju vakariņas!

Tuvojoties gadu mijai ziemeļbrieži nomet ragus. Vecāki tēviņi to izdara ātrāk, savukārt jaunāki vēlāk, bet kopumā tas notiek decembrī vai janvārī. Arī mūsu ziemeļbriežu tēviņš Elmo šogad lepojas ar ļoti lielu, masīvu un krāšņu ragu rotu. Protams, intriga ir liela, cik svērs tie šajā gadā? Vai tie būs masīvāki nekā pērn, vai tomēr vieglāki! Aicinām arī Jūs izteikt savu prognozi par šīgada ragu svaru un un uzsaukt vakariņas ziemeļbriedim Elmo, ziedojot 20,00 € ikvakara ķērpju maltītei. Ziemeļbriežu saimei ikdienas  maltītē, bez zāles vai siena, lapainu zaru slotiņām, dārzeņiem, ietilpst arī ķērpji, kurus Zoodārzs pasūta Somijā. Un 20 eiro ir tieši tik daudz, cik izmaksā vienas dienas porcija. Ziedojumi saņemšanas secībā tiks reģistrēti Elmo barošanas kalendārā šajā lapā zemāk un stendā pie ziemeļbriežu aploka

Lai piedalītos ragu svaru minēšanā, ziedo 20,00 € un maksājuma pamatojumā norādiet iespējamo skaitli ar precizitāti līdz gramam jeb trīs ciparus aiz komata (piemēram 7,765 kg). Precīzākās prognozes autors balvā saņems gada abonementu Rīgas Zoodārza apmeklējumam. Ja būs vairāki līdzvērtīgi piedāvājumi, tad balvu saņems pirmais precīzākā piedāvājums autors.

Balvas ieguvēju noskaidrosim tad, kad Elmo būs atvadījies no ragiem un tie būs nosvērti.

Ķērpju vakariņas Elmo baudīs katru dienu plkst. 18.45 “Ziemas nakts” pasākuma ietvaros.

Ziedojuma rekvizīti:

Saņēmējs : SIA Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs
Reģistrācijas nr. : LV40103032521
Adrese: Meža prospekts 1, Rīga, LV-1014
Ziedojumu konts: LV41PARX0002243155004; AS Citadele banka

Pamatojums: Ziedojums ziemeļbriedim Elmo, ragu svars (jūsu versija)

(ja nevēlaties publiski paust savu vārdu, tad pamatojumā klāt pierakstiet vārdu – anonīmi)

Lai gadu mija ir svētki mums visiem!

 

Ziemeļbrieža Elmo un viņa saimes vārdā sirsnīgi pateicamies atbalstītājiem!

Par Elmo rūpējas:

    prognozētais ragu svars
26. novembrī Aleksandra Kezika  
30. novembrī Anna Lākute 13,215
1. decembrī Marija Mihailova  
2. decembrī Matīss Lazdiņš 8,005
3. decembrī Guntra Lāce  7,2
5. decembrī Sanda Puriņa 8,327
6. decembrī Megija Lazdiņa 9,48
7. decembrī Amēlija Fiocchi  
19. decembrī Henrihs Damroze 7,15
20. decembrī Izraēlas vēstniecība  
21. decembrī Club 41 Riga  
22. decembrī Matīss Lazdiņš 10,255
23. decembrī Izraēlas vēstniecība  
25. decembrī Izraēlas vēstniecība  
26. decembrī Līga Valaine 7,56
27. decembrī Megija Lazdiņa 10,06
29. decembrī Pauls Erlands Tauriņš  11,5
30. decembrī Jānis Pivars 6,85
1. janvārī Inese Reine 7,85
2. janvārī Edgars Miezītis  

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas Nacionālais Zooloģiskais dārzs, elektroniskā pasta adrese: info@rigazoo.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit