4. maijā Trušu diena Cīruļos
2018.05.02.

Ja vēlaties pilnvērtīgi pavadīt dienu, tad jādodas uz Rīgas Zoodārza filiāli “Cīruļi” , kur 4. maijā no plkst. 12.00-15.00 viesosies “Trušu muižas” iemītnieki ar visu muižkungu Lauri Tomsonu.

4. maijā Zoodārza filiālē “Cīruļi” no plkst. 12.00-15.00 būs apskatāmi Latvijas Sīkdzīvnieku audzētāju biedrības “Trusis un citi” saimniecības “Kalvenes trusis” garauši. Pasākumā apmeklētājiem būs iespēja apskatīt un samīļot vairāk nekā 7 kilogramus smagos zilos Beļģijas milžus jeb zilos flandrus, kā arī Meklenburgas sarkanos un melnraibos trušus.

Trušu dienā “Cīruļu” apmeklētāji varēs iepazīt 20 šķirņu garaušus, tostarp arī lielo šinšillu, Kalifornijas, Jaunzēlandes balto un Jaunzēlandes sarkano trusi, franču auntrusi, Madagaskaras auntrusi, Japānas un Tīringas trušus, kā arī lauvgalvas pundurtrušus.

Informācijas stendā ikviens apmeklētājs varēs uzzināt  interesantas lietas par trušiem, to dzīves noslēpumiem, trušu izcelsmi, īpatnībām, kā arī truškopības vēsturi. Būs iespēja arī iegādāties kādu īpaši iepatikušos garausi.

< Atpakaļ